• 04 Nisan 2017, Salı 10:00
ErsinAybar

Ersin Aybar

ÜLKÜCÜLERE PRANGA VURMA SEVDANIZDAN VAZGEÇİN !

At gözlükleri takmış dolap beygirleri vardır ya ! Dönbabam dön yol aldıklarını  zannederler. Bizim ivazsız ve tavizsiz MHP  Genel Merkezi biatçıları ne kadar da  dolap beygirlerine benziyorlar ! Şimdide bir terane tutturmuşlar Arap'ln yalellisi gibi tutturuyorlar !  " Yok efendim Bahçeli yönetimi çok başarılıymış !  Türkeş dönemi MHP sinden çok yüksek oy almışlar !  " Tövbe estağfurullah akıllarını yitirmişler! Silkinin artık  uyanmanızın zamanı geldi ! Çıkarın şu at gözlüklerinizi ! Zaaf ile fazilet arasındaki çizgiyi görmek için illâki çift cam 9,5 numara gözlük mü takmanız lâzım ! 

Sapla samanı karıştırmayın! Başbuğ dünya Türklüğünün tabii lideri idi. O bu kutsal davayı 1965 te CKMP nin içine girip genel başkan olarak başlattı. Ardından Ülkü ocakları ,68 olayları ,büyük mücadeleler ,Dündar Taşerin müthiş birikimi ve katkıları ,1969 Adana kongresi ile CKMP nin MHP ye dönüşümü ve yalnız Anadolu Türklüğünün değil esir Türk ellerinin özgürlük mücadelesinin ışığı ,ümidi ,başbuğu olan Türkeş'in bir seminerde 1970 de bizzatihi  söylediği "Sovyetler 1990 lı yılların başlarında yıkılacak ve Türk dünyası özgürlüğüne kavuşacak" sözlerinin 21-22 yıl sonra gerçekleştiğini görünce anladığımız büyük gerçek " TÜRKEŞ YALNIZ ANADOLU TÜRKLÜĞÜNÜN MESELELERİYLE UĞRAŞAN MAHALLİ BİR LİDER DEĞİL DÜNYA TÜRKLÜĞÜNÜN BAŞBUĞUYDU "  daha sonraki yıllarda CNN TÜRK'te Kırım Türklerinin lideri Mustafa Cemil Kırımoğlu'nun canlı yayında bizzat anlattıkları" Sibirya zindanlarında çürürken hergün kuru bayat bir somun birazda su gelirdi. Bir gün sıcacık bir somun geldi , şaşırdım ve hemen parçalayıp ağzıma atarken içinde bir kâğıt olduğunu farkettim. Açtım  yazıyı okuyunca ağlamaya başladım (. Dayan Mustafa'm seni o zindandan yakında çıkartacağım  - Alparslan Türkeş ) yine Afganistan'ı  Ruslar işgal edince direnen gerillâlara Kabil Ateşemilteri olarak çok gizli Hayber geçidindeki mağara üstlerinde ziyarete giden Kurmay Albay Mehmet Ergül'ün anlattığı"  Benim bile  özür dileyerek gözlerimi bağladılar bir mağarada gözlerimi açtılar İki mağara sonra iyi aydınlatılmış bir mağarada çok büyük bir çalışma masasının arkasındaki komutan ayağa kalktı ve hoş geldiniz albayım ben general Raşit Dostum dedi . Gözlerim birden masanın arkasındaki 3 dev postere takıldı. Ortada Mustafa Kemal sağda Enver Paşa solda Alparslan Türkeşin posterleri "  siz bunlardan sonra halâ Anadolu Türklüğünün milliyetçiliğinin siyasi partisi olan MHP nin  Türkiyede alt yapı hazırlanmadan hop diye iktidara getirilmesi gerekseydi Başbuğun bunu gerçekleştiremeyeciğini mi düşünüyorsunuz ?  Ama artık zamanı gelmedimi ülkücülerin iktidarının ? Ülkem hal i pür perişanken 50 yılı doldurmuş ülkücü harekâtın el freni olanlar ,ülkücü hareketin prangası olanlar ! Ne yani biz Türkeşten daha çok oy aldık daha başarılıyız mı demek istiyorlar! 

Geçin efendiler geçin  ! Türkeş o günlerin stratejisiyle tüm dünya Türklüğünün dertleriyle hem dertti . Türkiyede ülkücü hareketin temellerini  atarken hedefi  30. Yılında ÜLKÜCÜLERİN İKTİDARIYDI.  

İdeoloji partileri böyle olurmuş ! Bunlar masal  ! Hemde Andersen'den emperyalist masallar ! Milli güçler iktidar olmasın masalları ! Bakın Milli Görüşçüler emperyalist güçlerle elele nasıl kılıf değiştirip AKP adıyla  iktidara taşındılar.   Bizde milli duruşumuzu bozmadan geniş halk yığınlarıyla  ülkücü hareketi kucaklaştıracak bir ASENA  ile ülkücü hareketi iktidara taşıyacağız.

Kitleler , düğün değil bayram  değil parti lideri değil birşey değil  sadece  ne zaman yapılacağı haiâ bilinmeyen  (!)  " yargıtay  tehiri icra kararı almazsa 15 Mayıs'ta yapılacak " bir kongrede bir genel başkan adayı  ! seçim zaman'ı değil Ufukta seçim yok  ! Ona rağmen her gittiği yerde en az Tayyip Erdoğan kadar ilgi gören kitleleri meydanlara toplayan soyu belli geçmişi belli kimliği belli , sıkıp daralttığınız küçültüp ufaladığınız  ülkücü hareketi geniş halk yığınlarıyla kucaklaştıracak bir Asena'yı hareketin bireyleri bağrına basmışken siz sıkılmadan çıktınız kadına paralelci dediniz ! Sakın inkâr etmeyin, günlüklerin arşivlerini yüzünüze çarparım! Önce siz dediniz sonra yandaş AKP basını ve Aksaray  sizin bu yaftanızı kullanıp sizleri vesayın Bahçeli'yi göklere çıkaran methiyeler yazarken Akşeneri tehlikeli alâkaların kadını , paralelci  ilân edip adeta Personna Non  Grata  ( istenmeyen yabancı diplomat) muamelesi çektiler. " Bir koltuk uğruna Yarab ! Ne Güneş'ler batırıyorlar dedirtiyorsunuz bizim gibi 65 den beri bu bayrağın altında Başbuğ Bombay'dan döndüğü günde safını tutan 68 kuşağı ülkücülerine!  Yazık ki ne yazık! 50 yıllık kutsal davayı iktidara taşıyabilecek birini hareketimiz bünyesinden çıkarıyor ve bu hareketi süratle Başkanlık sistemi 2 partili sistem rüyasıyla yok etmeye çalışan AKSARAY ın ipine sarılıp  o koltuk ahh o koltuk uğruna kurtar beni AKSARAY diyeceksiniz ! Vah ki ne vah ! Ama ne yaparsanız yapın ülkücü hareketi geniş halk yığınlarıyla kucaklaştıran bu hareketin iktidar yürüyüşünü durduramayacaksınız! Sizin AKSARAYINIZ varsa bizimde AKŞENERİMİZ var !

Gelin ülkücü tarihte kara bir sayfa olmak istemiyorsanız bu yanlış ihtiraslara alet olmaktan vazgeçip saflarda sizde yer tutun. Biz her şeye rağmen ayni şeyi söylüyoruz ülkücü ülkücünün kardeşidir.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık