• 04 Nisan 2017, Salı 10:00
ErsinAybar

Ersin Aybar

Kutsal Görev 19 Haziran'da Ankara'da Olmak

19 Haziranda Ankara Büyük Anadolu Otelinde nihayet dananın kuyruğu kopuyor. Çok sıkıntılı , sancılı , meşakkatli ama çok doğru bir strateji ile katedilen bir yolculuğun gelinen safhasında gelecekteki güzel günlerin parıltılarını inşallah hep birlikte 19 Haziran Pazar günü Ankarada Büyük Anadolu Oteli Kongre Salonunda hep birlikte göreceğiz. 

Yargıtay 18. Hukuk diresinin kararı ve yetkili kıldığı çağrı heyetinin belirlediği tarih ve mekân sonucu MHP tüzük tadil kurultayı yukarıda da belirttiğimiz gibi bu pazar Ankara Büyük Anadolu Otelinde yapılacak. Hani bir tabir vardır" yüzdük , yüzdük kuyruğuna geldik " Pazar günü o kuyruğuda geçerek düze çıkacağız. 

Yalnız, bu temennilerimizin gerçeğe dönüşmesi için omuzlarına büyük ve tarihi bir sorumluluk yüklenen MHP büyük kongre delegelerimizin asla rehavete ve atalete düşmeden sorumluluklarının bilinciyle hareket ederek pazar günü iki elleri kızıl kanda dahi olsa büyük kongre salonunda olmaları gerekir. Onlar için bu tarihi göreve gelememenin tek gerekçesi allah saklasın ölüm hali olmalıdır! Ölüm dışındaki hiç bir sebep hiç bir delegenin kongreye katılamama gerekçesini oluşturmamalıdır. 

Ülkemizin içinde bulunduğu olağanüstü kaotik ortamda maalesef ülkücüler sorumluluk mevkiinde olmadıkları için olayları izlemek dışında her hangi bir müdahalede bulunamamakta tabiri caizse dışarıdan yaptıkları uyarılar ve eleştiriler hariçten gazel okuma gibi algılanmakta ülkücü hareketin siyasal temsilcisi MHP nin başındaki yönetici kadroların ülkeyi uçuruma götüren siyasal iktidara tepkileri yaz yağmurlarındaki çakan yalabıklar gibi çok gürültülü çabuk gelip geçen tepkiler olmakta ve işin vahim tarafı AKP hükümetlerinin köşeye sıkıştıkları tüm durumlarda onları sıkıştıkları yerden çekip çıkaran , boğulurken can simidi işlevini gören bit makanizma gibi hareket etmeleridir. 

19 Haziran tüzük kongremiz ülkücülere yeni bir ufuk açarak ülkücü hareketi sıkıştığı bu vahim durumdan çekip çıkaracak dinamik ülkücü güçlerin önünü açarak ülkücü hareketin MHP nin yönetimine gelmelerini sağlayacak en önemli eşik olduğu için için hayati önemi haizdir ve bu eşik mutlaka aşılmalıdır. 

Tüzük tadilâtından sonra yapılacak olağanüstü seçimli kongrenin sonucunu kestirmek için kâhin olmaya gerek yoktur. Bu gün ülkenin dört bir köşesinde kıyıda kenarda kalmış , küskün, bir şekilde dışarıda kalmış ülkücülerle birlikte ülkücü hareketin bilfiil içinde olanların ve ülkücü siyasetin mevcut pasifizminden bıkıp usanmış dinamik bir yapı arayışı güçlü kimliğin tescili isteğinde bulunan bireyleri ülkede bir kasırga havasında esen MERAL rüzgârına heyecanla destek verirken MHP ve ülkücü hareket dışındaki milli düşünen Türk kimliğini onurla taşıyan merkez tabir edilen geniş halk yığınları, tek adam diktatoryasından endişe duyan ve kendi partilerinin acziyetinden dolayı umutları tükenen her partiden büyük kitleler adeta zımni bir ittifak sağlamışçasına büyük bir koro halinde Meral şarkıları söylemektedir. 

Müteakiben yapılacak seçimli kongrede allahın izniyle MERAL AKŞENER MHP GENEL BAŞKANI OLACAK VE YAPILACAK İLK GENEL SEÇİMDE MHP İKTİDAR MERAL AKŞENER BAŞBAKAN OLACAKTIR. 

Türk Milleti böylece bu günkü olağanüstü kaotik döneme son verecek yeni umutlarla dolu bir dönemi başlatacaktır. İşte aziz Türk Milleti MHP tüzük tadilât kongresi bu ışıklı günleri doğuracağı için önemlidir! Elbirliği ile hepimiz MHP büyük kongre delegelerinin 19 Haziranda Ankarada kongrede olmalarını sağlamak için kendimizi görevli addedelim ve sonuna kadar takip edelim. Unutulmasın ki büyük kongre delegeleri yalnız kendi iradelerini düşüncelerini değil her biri MHP seçmenini ülkcühareketi bireylerini temsil ediyorlar! Bu gün ülkücü iradenin büyük çoğunluğu nereyi gösteriyor neyi arzuluyorsa onlar o sesi duymak durumundadırlar! 

An itibari ile Türkiye'de bütünsaatler MERAL'i gösteriyor ! Yalnız delegeler değil hep birlikte bütün ülkücüler Türk milliyetçileri, Büyük Türk Milleti 19 Haziranda haydi Ankara'ya ! 

Akın var akın , Ankaraya akın / Ankaranın zaptı yakın ! 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık