GRAFİKLİ Futbol: Haftanın programı

Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 3. hafta müsabakalarıyla devam edilecek TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yeni sezon ilk hafta maçlarıyla başlayacak

GRAFİKLİ  Futbol: Haftanın programı
  • 30 Ağustos 2019, Cuma 13:30


İSTANBUL (AA) Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 3. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 20192020 sezonu ilk hafta müsabakalarıyla start alacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şu şekilde:


Süper Lig


Bugün:

20.30 KasımpaşaMKE Ankaragücü (Recep Tayyip Erdoğan)

20.30 İstikbal Mobilya KayserisporGalatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

Yarın:

19.15 KonyasporAntalyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

21.45 BeşiktaşÇaykur Rizespor (Vodafone Park)

21.45 GöztepeYukatel Denizlispor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

1 Eylül Pazar:

19.15 GençlerbirliğiMedipol Başakşehir (Eryaman)

19.15 Demir Grup SivassporGazişehir Gaziantep (Yeni 4 Eylül)

21.45 FenerbahçeTrabzonspor (Ülker)

21.45 BtcTurk Yeni MalatyasporAlanyaspor (Yeni Malatya)


TFF 1. Lig


Bugün:

20.00 OsmanlısporAdanaspor (Osmanlı)

Yarın:

17.00 Ümraniyesporİstanbulspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.15 Büyükşehir Belediye ErzurumsporBoluspor (Erzurum Kazım Karabekir)

21.45 AltayBalıkesirspor (İzmir Atatürk)

21.45 AkhisarsporAltınordu (Spor Toto Akhisar)

1 Eylül Pazar:

19.15 Fatih KaragümrükEkol Göz Menemenspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.15 GiresunsporHatayspor (Giresun Atatürk)

21.45 Adana DemirsporKeçiörengücü (5 Ocak Fatih Terim)

21.45 EskişehirsporBursaspor (Eskişehir Yeni)


TFF 2. Lig


Kırmızı Grup

Yarın:

16.00 Sivas BelediyesporKardemir Karabükspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

16.30 Etimesgut BelediyesporNiğde Anadolu (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

1 Eylül Pazar:

16.00 Bayburt Özel İdareBirevim Elazığspor (Bayburt Genç Osman)

16.00 VansporBandırmaspor (Van Atatürk)

16.30 Kastamonuspor 1966Tuzlaspor (Gazi)

16.30 Ankara DemirsporBodrum Belediyesi Bodrumspor (TCDD Ankara Demirspor)

17.00 UşaksporKahramanmaraşspor (Uşak 1 Eylül)

17.00 EyüpsporKırşehir Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 SakaryasporErgene Velimeşespor (Yeni Sakarya Atatürk)


Beyaz Grup


1 Eylül Pazar:

16.00 GümüşhanesporSamsunspor (Gümüşhane Yenişehir)

16.30 Yeni Çorumspor1922 Konyaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

16.30 BAK SporŞanlıurfaspor (Ankara OSTİM)

17.00 PendiksporSarıyer (Pendik)

17.00 Kırklarelisporİnegölspor (Kırklareli Atatürk)

17.00 Manisa Futbol KulübüZonguldak Kömürspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

18.00 Amed Sportif FaaliyetlerSancaktepe Futbol Kulübü (Diyarbakır)

20.00 Tarsus İdmanyurduHekimoğlu Trabzon (Tarsus İlçe)

20.00 Afjet AfyonsporHacettepe (Zafer)


TFF 3. Lig


1. Grup

Yarın:

17.00 SilivrisporErzinspor (Silivri)

17.00 Sultanbeyli BelediyesporManisaspor (15 Temmuz)

1 Eylül Pazar:

16.00 Artvin HopasporYomraspor (Hopa İlçe)

16.00 Yeni Orduspor68 Aksaray Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

16.00 Karbel Karaköprü BelediyesporŞile Yıldızspor (Faruk Çelik)

16.30 Serik BelediyesporAnagold 24 Erzincanspor (Serik İsmail Oğan)

16.30 DüzcesporKızılcabölükspor (Düzce 18 Temmuz)

16.30 TokatsporÇatalcaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

20.00 Ci Group BucaÇankaya (Yeni Buca)


2. Grup

Yarın:

17.00 Büyükçekmece TepeciksporKarşıyaka (Tepecik Şenol Güneş)

1 Eylül Pazar:

16.00 OfsporErbaaspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

16.00 Elazığ BelediyesporAğrı 1970 (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

16.00 PayassporKocaelispor (Payas İlçe)

16.00 CizresporKemerspor 2003 (Cizre İlçe)

17.00 TurgutlusporFatsa Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

17.00 Belediye Derincespor1877 Alemdağspor (Derince Belediyespor Doğal Çim)

20.00 FethiyesporErokspor (Fethiye İlçe)


3. Grup

1 Eylül Pazar:

15.30 Malatya Yeşilyurt BelediyesporBayrampaşa (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

16.00 Batman Petrolspor1954 Kelkit Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

16.30 Nevşehir BelediyesporDiyarbekirspor (Nevşehir Gazi)

16.30 Yozgatspor 1959Osmaniyespor (Yozgat Bozok)

17.00 Karacabey BelediyesporPazarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

17.00 GölcüksporAltındağ Belediyespor (Gölcük Şehir)

17.00 MuğlasporNazilli Belediyespor (Muğla Atatürk)

17.00 Halide Edip AdıvarsporSomaspor (Maltepe Hasan Polat)

17.00 ModafenDarıca Gençlerbirliği (Şile)


Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

sanalbasin.com üyesidir

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık
UA-9420185-1