We could not find the verification ID on your homepage. Please add the verification id to the section of the HTML of your homepage.
Bugun...


Yusuf Öztop, CHP Muratpaşa ilçe yöneticileri ile buluştu
CHP Muratpaşa İlçe Yöneticileri, eski il başkanı ve milletvekili Yusuf Öztop'u İlçe binasında ağırladı.

Yusuf Öztop, CHP Muratpaşa ilçe yöneticileri ile buluştu
+ -

İlçe yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolları yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, üç dönem il başkanlığı ve milletvekilliği yapan Yusuf Öztop, görev yaptığı dönem ve güncel konular hakkındaki görüş ve önerilerini ilçe örgütü yöneticileri ile paylaştı. Yusuf Öztop, Muratpaşa İlçe Örgütü'nün yerel seçimlerde başarılı olduğunu ama yerel iktidarda olmanın sorumluluğu nedeniyle görevlerinin zorlaştığını belirterek, belediye hizmetlerinin aksamasının faturasını CHP ve örgütün ödeyeceğini söyledi.

Siyasette başarılı olmanın açık bir reçetesi bulunmadığını kaydeden Öztop, ''Reçete olsaydı bilim adamları siyasi parti kurardı'' dedi. Eğitimin parti örgütlenmesindekine önemine de değinen Öztop, sandık bazındaki örgütlenmede her sandıkta bir kadın genç ve deneyimli bir partilinin olması gerektiğini kaydederek, bu ekibin sandık başında partili seçmenlerle birlikte kararsız seçmenler üzerinde çalışmalar yapmalarının önemli olduğunu ifade etti.

İlçe Başkanı Ercan Erkan, bilgi ve deneyimlerini ilçe yöneticileri ile paylaştığından dolayı Yusuf Öztop'a teşekkür etti. Erkan, geçmiş dönem örgüt önderleri ile toplantılara devam edeceklerini, yerel iktidarda olmanın sorumluluğu ile Antalya'ya daha iyi hizmet verebilmek için mahalle bazında yönetimler oluşturacaklarını, mahallenin sorunlarının tespitini yapacaklarını ve çözeceklerini bildirdi.
Bu haber 388 defa okunmuştur.

YORUMLAR

kartal
01-01-1970 02:00:00
yusuf öztop gerçek bir siyasetçidir.antalyamızın böyle değerli bir millet vekiline tekrar ihtiyacı vardır.2011 genel seçimde tekrardan seçileceğini canı gönülden umuyorum.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI