We could not find the verification ID on your homepage. Please add the verification id to the section of the HTML of your homepage.
Bugun...


Tütüncü’den Tahtakale Spot’a hizmet teşekkürü
Tahtakale Spot Kütükçü alışveriş merkezinin açılışını yapan Tütütncü, böyle önemli bir hizmeti bölgeye getiren yatırımcı Sedat Cengiz’e teşekkür etti.

Tütüncü’den Tahtakale Spot’a hizmet teşekkürü
+ -
Tahtakale Spot 14. Mağazasını Kütükçüde açıldı. Kepez Belediye başkanı hakan Tütüncü ile birlikte kurdele kesen Tahtakale Spot Yönetim Kurulu başkanı Sedat Cengiz, yaklaşık 17 yılda bulunduğu noktaya geldiğini belirterek, “inançla, hizmet aşkıyla çıktığımız yolda hep vatandaşımızın çıkarını düşünerek hizmet verdik. Onlarda bize güvendiler ve bu güven bizi bulunduğumuz noktaya getirdi. Bizlere güvenen vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.
Kepez Belediye başkanı Hakan Tütüncü ise, Antalya’nın yerel markaları arasında önemli bir yer edinen Tahtakale Spot’un, Kepez ilçesinde de şube açmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kepez’e verilen hizmetler yatırımcının da dikkatini çekmektedir. Dün Kepez için rüya sayılacak gelişmeler bugün hayatımızın bir parçası oldu. Ben yatırımcı Sedat Cengiz nezdinde tüm Tahtakale Spot çalışanlarına Kepez’e hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.
Kütükçü Kanalbaşı bölgesinde yer alan yeni mağaza 5 katlı. İçinde oyuncak, hediyelik eşya,giyim, ayakkabı, elektronik, zücaciye,gıda, temizlik, hırdavat, kırtasiye, su ve elektrik tesisat  satış reyonları bulunan mağaza, bugüne kadar  sektörün bölgeye yaptığı en önemli yatırım olarak gösteriliyor.Bu haber 681 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI